Що робити, якщо звітність прийнята Казначейством, але її потрібно змінити

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Фахівці Казначейства пояснили Порядок внесення коригувань у форми звітів, що були вже прийняті Казначейством.

звітність казначейство

◀️ НОВАЦІЇ В КАЗНАЧЕЙСЬКОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ ▶️

Якщо виникла необхідність внесення коригувань у форми звітів, що були прийняті Казначейством, ці форми звітів підлягають видаленню і повторному створенню.

Для видалення форм звітів потрібно звернутись до органу Казначейства за місцем обслуговування, що приймає звітність на перевірку та повідомити ідентифікатор звіту (ID), який потрібно видалити.

Після видалення відповідної форми потрібно сформувати відповідний звіт з правильними даними та надіслати його органу Казначейства.

За інформацією Казначейства

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок коригування до податкової накладної: зразок і порядок складання

Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
121297

Декретні в Податковому розрахунку – ЗРАЗКИ

Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
117798

Звіт про власний капітал

Звіт про власний капітал (форма № 4-дс) – один зі звітів, які подають у складі річної фінансової звітності. У статті експерт розкаже все про інформацію, яку слід розкривати у цьому звіті, а також на зразку покаже, як заповнювати його рядок за рядком.
36110

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді