Участь у вебінарі від е-журналу «Головбух Бюджет» допоможе уникнути кошторисних помилок.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ
Редакція е-журналу «Головбух Бюджет» проводить безплатний вебінар на тему «За які порушення в кошторисі доведеться сплатити штраф». На вебінарі від колишнього ревізора дізнаєтеся, як уникнути кошторисних помилок, які найчастіше виявляє Держаудитслужба.
Дата та час проведення: 20 червня 2024 року, о 14.00.
Спікер: керівник групи експертів з бюджетного обліку Людмила Кравченко.
Програма вебінару
- Для чого складають розрахунки до кошторису та хто їх контролює.
- Які порушення щодо виконання кошторису Держаудитслужба зазначає в актах ревізії.
- Що робити, аби не втрапити під санкції ревізорів.
- Яка відповідальність за порушення бюджетного законодавства.
Як витрачати бюджетні кошти у межах дозволеного? У 2025 році діють граничні суми витрат для бюджетних установ на автомобілі, меблі, комп’ютери, інше обладнання та устаткування, яке в бухгалтерському обліку обліковують як основні засоби чи інші необоротні матеріальні активи. Розповімо, які активи обмежені вартісною межею та які особливості врахувати установам.
У 2025 році звіт 1-послуги подавайте за оновленою формою. Держстат також оприлюднив бланк форми, яка буде актуальна у 2026 році. Завантажте новий бланк, скористайтеся покроковою інструкцією — звітуйте без помилок і штрафів
Додаток 4ДФ — обов’язковий для звітування податковим агентом про виплачені доходи та податки. У статті — актуальна інструкція на 2025 рік, поширені помилки та 7 зразків заповнення форми 4ДФ.
Курси підвищення кваліфікації бухгалтерів бюджетної сфери онлайн. Навчання у Вищій школі Головбуха — це практичні заняття з обліку, зарплат, податків та ревізій. Отримайте нові навички від експертів та сертифікат!
Передача комунального майна з балансу на баланс між установами потребує правильного документального оформлення та бухгалтерського обліку. Які акти складати, які проведення застосовувати, як обліковується прийняття майна — розповідємо в статті