Які документи треба надати для отримання податкової знижки на навчання

Теми:
Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Податківці нагадали перелік документів, які потрібно додати до декларації про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки за навчання.

податкова знижка на навчання

Пошук по Класифікатору професій

Фізичні особи мають право отримати до 31.12.2024 податкову знижку за витратами на навчання, проведеними у 2023 році. Для цього потрібно подати:

  • декларацію про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки за навчання;
  • копію паспорта (1, 2 сторінки та сторінка прописки) – і студента, і одного з батьків, хто подає декларацію на отримання податкової знижки;
  • копію договору з навчальним закладом;
  • копію квитанції про оплату за навчання за звітний рік;
  • документи, які підтверджують ступінь споріднення, а саме: копія свідоцтва про народження дитини, свідоцтво про шлюб – якщо за чоловіка (дружину);
  • копію реєстраційного номера облікової картки платника податків: студента і одного з батьків (хто подає декларацію на отримання податкової знижки);
  • оригінали довідки з місця роботи про нараховану заробітну плату, утриманий ПДФО та суми податкової соціальної пільги (в разі її наявності) за звітний податковий рік;
  • реквізити банківського рахунку для перерахування суми отриманої податкової знижки (номер рахунку, найменування та МФО банку).

За інформацією ГУ ДПС в Івано-Франківській області

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

ПДФО 2024

Податок на доходи фізичних осіб є загальнодержавним податком, який наповнює державний та місцеві бюджети. Відсоток ПДФО впливає на величну отримуваного доходу працівників. Яка ставка ПДФО у 2024 році, за якими правилами його утримувати із зарплати та інших виплат.
8891

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
59038

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2917

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді