Заклади освіти мають встановити об’єкти сонячної/вітрової генерації

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
МОН надало нові рекомендації керівникам закладів освіти щодо виконання рішень Уряду, які стосуються вжиття невідкладних заходів із забезпечення стабілізації роботи об’єднаної енергетичної системи.

сонячні батареї у закладах освіти

ШПАРГАЛКА БУХГАЛТЕРА НА 2024 РІК

МОН рекомендує:

  • використовувати кондиціонери повітря, нагрівальні прилади, зовнішнє освітлення будівель та прилеглої території у випадках, визначених розпорядженням КМУ від 07.06.2024 510-р, та для потреби забезпечення безперебійного функціонування критично важливих об’єктів закладів освіти.
  • встановити у максимально короткі строки в закладах освіти об’єкти сонячної (вітрової) генерації та устаткування зберігання енергії, забезпечивши безперебійну діяльність закладів освіти.

Із листа МОН від 05.07.2024 № 1/12028-24

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок пенсії в Україні – 2024

На розмір пенсії впливають зараз страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
64121

Військовий збір 2024

Військовий збір наповнює державний бюджет, тож для місцевих бюджетів він не відіграє особливої ролі. Однак бухгалтери держорганів, ОМС, бюджетних установ мають знати правила його утримання із доходів, що нараховують держслужбовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, працівникам чи іншим фізичним особам.
9885

Основні засоби 2024

Основні засоби це матеріальні активи, без яких жодна установа, держорган, ОМС функціонувати не зможе. Та не усі матеріальні активи є основними засобами. Розглянемо детальніше, що таке основні засоби установи та які вони бувають у 2024 році.
170367

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді