Що має зробити місцевий фінансовий орган у разі запозичення
Відправляємо працівників у відрядження під час війни
Кількість додатків до Порядку Мінфін зменшив до двох та виклав їх у новій редакції. За новими формами потрібно подавати:
- Інформацію про укладення правочину щодо здійснення місцевого запозичення / внесення змін;
- Інформацію про укладення правочину щодо надання місцевих гарантій / внесення змін.
Відповідну інформацію з Реєстру місцевих запозичень та місцевих гарантій (далі – Реєстр) Мінфін щомісячно до 25 числа місяця, що настає за звітним, оприлюднюватиме за цими формами на своєму офіційному вебсайті.
Щоб місцеві запозичення та місцеві гарантії Мінфін зареєстрував, місцевий фінансовий орган у паперовій чи електронній формі має йому подати у десятиденний строк після підписання договору позики (кредитного договору):
- супровідний лист;
- копію кредитного та/або гарантійного договору;
- копію рішення про здійснення запозичень чи надання гарантій;
- інформацію, необхідну для внесення до Реєстру.
Про розірвання кредитного та/або гарантійного договору місцевий фінансовий орган повідомляє Мінфін у десятиденний строк після такого факту та додає копію листа-підтвердження від кредитора.
Місцевий фінансовий орган протягом 10 днів з дня отримання коштів за місцевими запозиченнями та кредитами (позиками), виконання яких забезпечено місцевими гарантіями, або виконання платежу з погашення / обслуговування місцевого запозичення або місцевої гарантії надсилає до Мінфіну дані про стан розрахунку за ними у паперовій чи електронній формі.
У разі повного виконання умов договору місцевий фінансовий орган повідомляє Мінфін у місячний строк після такого виконання та додає копію листа-підтвердження від кредитора.
Наказ Мінфіну від 24.07.2024 № 359, яким змінено Порядок, не набрав чинності.