Мінфін наказом від 20.09.2018 № 773 затвердив зміни до Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій. Зокрема, оновив форми:
- Книги обліку розрахункових операцій на РРО;
- Книги обліку розрахункових операцій на господарську одиницю;
- Заяви про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій та/або розрахункової книжки;
- Заяви про скасування реєстрації книги обліку розрахункових операцій;
- Розрахункової книжки.
Також за цим наказом спрощується процедура ведення КОРО — не потрібно буде щодня підклеювати звітні чеки.
Старі форми КОРО та РК можна вести до їх закінчення або скасування їх реєстрації.
Під час реєстрації КОРО не потрібно подавати копію документа на право власності або іншого документа, що дає право розміщати господарську одиницю, де використовуватимуть КОРО.
Наказ Міністерства фінансів України від 20.09.2018 № 773
Як і інші господарські операції, нарахування зарплати працівникам бухгалтер відображає в бухгалтерському обліку. Для цього він заповнює меморіальний ордер № 5 «Зведення розрахункових відомостей із заробітної плати та стипендій». Підкажемо, як це зробити правильно
У статті — зразок положення про оплату праці працівників на прикладі комунального підприємства. Скористайтеся прикладом і складіть власне положення без помилок.
Укладіть цивільно-правовий договір правильно за зразком. Які формулювання обрати, як нараховувати податки, що з лікарняними, чим договір ЦПХ відрізняється від трудового договору — розповідає експерт у статті.
Колективний договір — обов’язковий документ для бюджетної установи. Як правильно його укласти у 2025 році, хто його підписує, що в колективному договорі перевіряють ревізори? У статті — зразок та роз’яснення від експерта.
Прийняли на роботу нового бухгалтера? Ознайомте його з посадовими обов’язками, правами та відповідальністю. Для цього скачайте актуальний зразок посадової інструкції бухгалтера бюджетної установи