Зміняться форми звітів за коштами спецфонду держбюджету

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Мінфін оприлюднив проєкт нових форм звітності для головних розпорядників коштів державного бюджету, яким відкриті рахунки у НБУ.

форми звітів за коштами спецфонду

◀️ НОВАЦІЇ В КАЗНАЧЕЙСЬКОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ ▶️

Додатками 2–4 до Положення про особливості казначейського обслуговування коштів, отриманих головними розпорядниками коштів державного бюджету на рахунки, відкриті в Національному банку України, визначено, зокрема, форми звітів:

  • Звіту про надходження і використання коштів спеціального фонду державного бюджету, отриманих на рахунок, відкритий в Національному банку України,
  • Зведеного звіту про надходження і використання коштів спеціального фонду державного бюджету, отриманих на рахунок, відкритий в Національному банку України;
  • Звіту про надходження і використання коштів спеціального фонду державного бюджету, отриманих як добровільні внески (благодійні пожертви) від фізичних та юридичних осіб приватного права та/або публічного права на рахунок, відкритий в Національному банку України.

Мінфін розробив проєкти нових форм цих звітів. Ці форми доповнені двома новими стовпчиками:

  • назва документа, його дата та номер;
  • обсяг коштів, зазначений в документі.

Заповнюватиме їх головний розпорядник коштів державного бюджету. Зазначатиме назву, дату, номер акта КМУ про розподіл та/або передачу коштів та обсяг коштів, зазначений в цьому акті, або дату та номер листа головного розпорядника коштів державного бюджету та обсяг коштів, зазначений в ньому, у разі розподілу коштів відповідно до порядку використання коштів на бюджетну програму, за якою встановлено бюджетні асигнування.

Як передбачає проєкт наказу, звітувати за новими формами доведеться зі звіту за січень 2025 року.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152357

Електронна декларація – заповнення

Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
82750

Електронна декларація: форма та терміни подання

Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
106158

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.
9544

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді