Податківці інформують, що 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 № 2155.
Акредитований центр сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі — АЦСК ІДД ДФС) з 07.11.2018 почне формувати усім своїм клієнтам виключно кваліфіковані сертифікати.
Користувачі електронних довірчих послуг, як і раніше, використовуватимуть їх, аби:
- подати електронну звітність;
- організувати електронний документообіг:
- отримати адміністративні послуги в електронному вигляді тощо.
Найближчим часом АЦСК ІДД ДФС розмістить на своєму інформаційному ресурсі (https://acskidd.gov.ua) нові форми реєстраційних карток, які клієнти зможуть використовувати, аби отримувати електронні довірчі послуги з 07.11.2018.
Посилені сертифікати відкритих ключів, сформовані до 07.11.2018, АЦСК ІДД ДФС обслуговуватиме і надалі до закінчення строку їх чинності.
За інформацією Прес-служби ДФС України
Як створити та відправити повідомлення про виплату коштів в ПФУ — розповідаємо у статті. На прикладі покажемо, як подати повідомлення про виплату коштів застрахованим особам швидко і без помилок.
Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання, адже є сумісники, декретниці, мобілізовані, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розбиратися на прикладах, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
Які проведення використовувати, коли працівники подають авансові звіти на відрядження — продемонструємо на шести прикладах. А також розглянемо, як відобразити в бухгалтерському обліку ці операції за різних ситуацій.
Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2025 та зразки його заповнення.