Податківці інформують, що 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 № 2155.
Акредитований центр сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі — АЦСК ІДД ДФС) з 07.11.2018 почне формувати усім своїм клієнтам виключно кваліфіковані сертифікати.
Користувачі електронних довірчих послуг, як і раніше, використовуватимуть їх, аби:
- подати електронну звітність;
- організувати електронний документообіг:
- отримати адміністративні послуги в електронному вигляді тощо.
Найближчим часом АЦСК ІДД ДФС розмістить на своєму інформаційному ресурсі (https://acskidd.gov.ua) нові форми реєстраційних карток, які клієнти зможуть використовувати, аби отримувати електронні довірчі послуги з 07.11.2018.
Посилені сертифікати відкритих ключів, сформовані до 07.11.2018, АЦСК ІДД ДФС обслуговуватиме і надалі до закінчення строку їх чинності.
За інформацією Прес-служби ДФС України
У 2025 році подавайте форму №20-ОПП за новим бланком, який діє з 25 листопада 2024 року. У статті знайдете актуальний бланк, зразок заповнення, а також всю необхідну інформацію про заяву за формою 20-ОПП.
Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
Підкажемо, як скласти розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води, аби уникнути можливих помилок. Скачайте наш приклад заповнення декларації з рентної плати.