До уваги платників податків!

Податківці повідомили, що прагнуть забезпечити якісне сервісне обслуговування платників податків та комфортний обмін електронними документами з контролюючими органами.

Аби це виконати, ДФС доводять до відома, що з 01.11.2018 установи мають:

  • підписувати повідомлення до ДФС (квитанцій, інформаційних розсилок, тощо) окремим сертифікатом, призначеним для накладання електронного цифрового підпису: SFS_2018_1.cer
  • шифрувати повідомлення на ДФС (звітність, тощо) — окремим сертифікатом, призначеним для шифрування: SFS_2018_2.cer.

Інформацію ДФС розмістила на своєму офіційному веб-порталі за посиланням: http://sfs.gov.ua/anonsi/19274.html

За інформацією ГУ ДФС у Дніпропетровській області

вебінар індексація зарплати

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами – як заповнити

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок.
35573

Звіт з праці 1-ПВ: бланки та інструкція

Звіт з праці (форма 1-ПВ) : ➤ хто подає ➤ строки подання звіту ➤ звіт за місяць ➤ звіт з праці за квартал ➤ як заповнити звіт ➤ скачати бланки.
82654

Авансовий звіт на відрядження: проведення

Які проведення використовувати, коли працівники подають авансові звіти на відрядження – продемонструємо на шести прикладах. А також розглянемо, як відобразити в бухгалтерському обліку ці операції за різних ситуацій.
67739

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
3693

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді