До уваги платників податків!

Податківці повідомили, що прагнуть забезпечити якісне сервісне обслуговування платників податків та комфортний обмін електронними документами з контролюючими органами.

Аби це виконати, ДФС доводять до відома, що з 01.11.2018 установи мають:

  • підписувати повідомлення до ДФС (квитанцій, інформаційних розсилок, тощо) окремим сертифікатом, призначеним для накладання електронного цифрового підпису: SFS_2018_1.cer
  • шифрувати повідомлення на ДФС (звітність, тощо) — окремим сертифікатом, призначеним для шифрування: SFS_2018_2.cer.

Інформацію ДФС розмістила на своєму офіційному веб-порталі за посиланням: http://sfs.gov.ua/anonsi/19274.html

За інформацією ГУ ДФС у Дніпропетровській області

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Податкова накладна 2024: порядок заповнення

Як заповнити нову форму ПН – приклад заповнення податкової накладної та інша корисна інформація щодо цього штрафонебезпечного документа – у даному огляді.
119416

Електронна декларація – хто подає

Подання декларації – обов’язок посадовців бюджетних установ.❗️Хто має право не подавати електронну декларацію під час воєнного стану та які штрафи передбачено — у нашій консультації.
90873

Електронна декларація – заповнення

Антикорупційне декларування з початком кожного нового року поновлюється, є ще повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, тож публікуємо детальну інструкцію з заповнення декларції. Експерт пояснює, що і в якому розділі слід зазначати.
66687

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами – як заповнити

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок.
36875

Звіт з праці 1-ПВ: бланки та інструкція

Звіт з праці (форма 1-ПВ) : ➤ хто подає ➤ строки подання звіту ➤ звіт за місяць ➤ звіт з праці за квартал ➤ як заповнити звіт ➤ скачати бланки.
85182

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді