Як ОМС можуть отримувати звітність в розрізі джерел доходів в електронному вигляді - покрокові рекомендації від ДПС

Відповідно до виконання вимог Податкового кодексу України (далі – ПКУ) в «Електронному кабінеті» ОМС мають змогу отримувати в електронному вигляді звітність про суми нарахованих та сплачених податків та/або зборів, суми податкового боргу та надмірно сплачених до місцевих бюджетів податків та/або зборів на відповідних територіях - щомісячно, не пізніше 10 числа місяця, що настає за звітним.

 Як ОМС можуть отримувати звітність в розрізі джерел доходів в електронному вигляді - покрокові рекомендації від ДПС

Крім того, органи місцевого самоврядування мають змогу отримати звітність в розрізі платників податків – юридичних осіб протягом 20 днів після направлення через «Електронний кабінет» запиту за формою J1604001.

Покрокові рекомендації щодо отримання місцевими фінансовими органами звітності в розрізі джерел доходів та звітності в розрізі платників податків – юридичних осіб про суми нарахованих та сплачених податків та/або зборів, суми податкового боргу та надмірно сплачених до місцевих бюджетів податків та/або зборів на відповідних територіях.

1 КРОК. Ввійти до приватної частини електронного кабінету посадовій або уповноваженій особі місцевого фінансового органу за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua, після чого буде доступно дві вкладки:
  • Звітність в розрізі джерел доходів;
  • Звітність в розрізі платників податків – юридичних осіб.

2 КРОК. Отримувати звітність у розрізі джерел доходів щомісяця, не пізніше 10 числа місяця, що настає за звітним у вкладці «Звітність в розрізі джерел доходів» про суми нарахованих та сплачених податків та/або зборів, суми податкового боргу та надмірно сплачених до місцевих бюджетів податків та/або зборів на відповідних територіях станом на 1 число наростаючим підсумком спочатку року.

3 КРОК. Надати запит про отримання звітності в розрізі платників податків – юридичних осіб які сплачують податки на відповідних територіях за формою J1604001 та отримати квитанцію за формою 2. Дата квитанції за формою 2 є дата прийняття запиту територіальними органами ДПС до розгляду.

4 КРОК. Отримати звітність в розрізі платників податків – юридичних осіб, яка буде доступна протягом 20 робочих днів з дати прийняття запиту місцевого фінансового органу у вкладці «Звітність в розрізі платників податків – юридичних осіб» про суми нарахованих та сплачених податків та/або зборів, суми податкового боргу та надмірно сплачених до місцевих бюджетів податків та/або зборів на відповідних територіях станом на 1 число наростаючим підсумком спочатку року.

Джерело: ДПС у Черкаській області

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
180226

Міжбюджетні трансферти: облік

Як правильно відобразити в обліку ОТГ міжбюджетні трансферти, як задокументувати операції з їхньої передачі та які субрахунки використовувати — експертний досвід.
13874

Заява про відкриття та закриття рахунків

Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
49773

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді