Якщо в установи під час підписання документа виникає помилка «Невірний пароль або ключ пошкоджено», вона має перевірити:
- який ключ електронного підпису (ЕП) використовує першим. Правильна послідовність підписів для податкової звітності: бухгалтер-директор-електронна печатка;
- чи правильно ввела пароль (регістр вводу паролю, мова клавіатури тощо);
- чи набраний пароль відповідає ключу, який установа використовує;
- чи змінювалось ім’я файлу особистого ключа.
Якщо жодна з рекомендацій не допомогла вирішити проблему, установа має звернутися до представництва АЦСК ІДД ДФС, у якому отримала послуги ЕП, подати заяву на скасування посиленого сертифіката, згенерувати новий особистий ключ та отримати відповідні йому посилені сертифікати.
За інформацією ГУ ДФС у Тернопільській області
Врахуйте, що з 07.11.2018 щоб отримати ЕП, потрібно використовувати нові форми реєстраційних документів:
Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
Господарський кодекс скасували? Так, ЗУ про скасування господарського кодексу чинний з 28.02.2025. Щоб не заплутатися в змінах – читайте пояснення експерта
Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.
Експерт підкаже терміни реєстрації бюджетних зобов’язань та необхідні для цього підтвердні документи. Тримайте чотири приклади оформлення бюджетних зобов’язань, щоб уникнути помилок.
Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді