На сайті Єдиної інформаційної системи обліку НПІ замовників поінформували про зміну посилання на google-форму.
Розміри соцстандартів: показники для 2025 року
Замовники, які не оприлюднюють плану закупівель у ЕСЗ, повідомлення про те, що уклали договір закупівлі товарів, робіт послуг сфери інформатизації (НПІ), вартістю до 500 тис. грн, можуть подати в один із чотирьох способів:
- заповнити google-форму «Повідомлення про укладений договір»;
- офіційний лист з повідомленням до Мінцифри через Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади;
- офіційний лист з повідомленням на електронну скриньку: [email protected];
- офіційний паперовий лист за повідомленням на поштову адресу Мінцифри.
На 2025 рік створено нову google-форму «Повідомлення про укладений договір». Ці замовники мають використовувати саме цю нову форму для повідомлення про укладений договір про закупівлю товарів, робіт, послуг сфери інформатизації вартістю до 500 тис. грн.
Всі інші замовники подають це повідомлення через електронний кабінет Єдиної інформаційної системи обліку НПІ.
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2025 та зразки його заповнення.
Нова податкова накладна з 1 жовтня 2024: заповнюємо з експертом. У статті розберемося з найважливішими аспектами цього штрафонебезпечного документа, а також попрактикуємося його заповнювати.
Податковий розрахунок містить дані про ЄСВ, ПДФО та військовий збір. У 2025 році форма Податкового розрахунку зазнала змін, оскільки звітувати тепер доведеться щомісяця. Розгляньмо місячний Податкового розрахунку 2025 та приклади заповнення окремих його додатків. На що слід звернути увагу, аби не помилитися?
Довідка про доходи має відповідати даним бухобліку. Відповідальність за достовірність даних у довідці про заробітну плату несе головбух і керівник установи. Тож, експерт надає чинний бланк та зразок заповнення для отримання візи, оформлення субсидії, нарахування пенсії, виплат соцстрахування, отримання податкової знижки
Мета військового збору випливає з самої назви – збільшити фінансування видатків на оборону України, зокрема фінансування ЗСУ. У 2024 році військовий збір збільшили вперше з часу його появи. Про ставки військового збору, об’єкт оподаткування, правила сплати та декларування у бюджетників – у цьому огляді.