Потрібно зареєструватись у Казначействі – врахуйте зміни у формі реєстраційної картки розпорядника (одержувача) бюджетних коштів.
⚡️Як заповнити Податковий розрахунок за IV квартал 2024 року
Казначейство оновило форму Реєстраційної картки розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів (файл reestr42.xls) у зв’язку зі змінами у довіднику територіальних органів ДПС (згідно з довідником SPR_REG.dbf станом на 10.01.2025), розміщеного на вебпорталі ДПС.
Код територіального органу ДПС, в якому взятий на облік розпорядник (одержувач) бюджетних коштів, зазначаєте у комірці D36. Коригуючу комірку F36 використовують:
- розпорядними Київської області, які зареєстровані у ДПС м. Києва (код 26);
- користувачі, зареєстровані у У ВПП (коди 28, 31–35).
Для завантаження нової форми (буде у zip-архіві) потрібно натиснути посилання «Reestr_k.zip» розділу «Форма для заповнення Реєстраційної картки розпорядника (одержувача) бюджетних коштів» підрубрики «Програмне забезпечення для завантаження» рубрики «Електронні сервіси» офіційного вебпорталу Казначейства.
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2025 та зразки його заповнення.
Нова податкова накладна з 1 жовтня 2024: заповнюємо з експертом. У статті розберемося з найважливішими аспектами цього штрафонебезпечного документа, а також попрактикуємося його заповнювати.
Податковий розрахунок містить дані про ЄСВ, ПДФО та військовий збір. У 2025 році форма Податкового розрахунку зазнала змін, оскільки звітувати тепер доведеться щомісяця. Розгляньмо місячний Податкового розрахунку 2025 та приклади заповнення окремих його додатків. На що слід звернути увагу, аби не помилитися?
Довідка про доходи має відповідати даним бухобліку. Відповідальність за достовірність даних у довідці про заробітну плату несе головбух і керівник установи. Тож, експерт надає чинний бланк та зразок заповнення для отримання візи, оформлення субсидії, нарахування пенсії, виплат соцстрахування, отримання податкової знижки
Мета військового збору випливає з самої назви – збільшити фінансування видатків на оборону України, зокрема фінансування ЗСУ. У 2024 році військовий збір збільшили вперше з часу його появи. Про ставки військового збору, об’єкт оподаткування, правила сплати та декларування у бюджетників – у цьому огляді.