Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування–2021» - завершився прийом заявок

Цьогоріч на Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» надійшло 112 заявок від органів місцевого самоврядування з різних регіонів України.

 Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування–2021» - завершився прийом заявок

Для Міністерства розвитку громад та територій і Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» цьогорічний конкурс є десятим. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода під час першого засідання конкурсної комісії.

«Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» став для територіальних громад платформою з обміну досвідом та згуртування навколо спільної справи. Особливість цьогорічного заходу в тому, що він проходить на новій територіальній основі, адже усі громади стали рівними за своїм статусом. І маємо непоганий результат – надійшло 112 заявок від ОМС. Це свідчить про те, що у багатьох громад є велике бажання реалізовувати розвиткові проекти», – зауважив заступник Міністра.

Зазначимо, серед лідерів за кількістю заявок – громади Дніпропетровської (19 заявок), Донецької (16), Харківської (14) та Одеської (10) областей. За тематикою «Згуртованість громади» надійшло 48 заявок, «Реалізація проектів стратегічного розвитку» – 39, «Організація системи надання медичних послуг на місцевому рівні в контексті реформи системи охорони здоров’я» – 25.

Варто відзначити, що конкурс не містить фінансової складової. «Це є аргументом, що участь і перемога в ньому для більшості громад-учасниць є іміджевою», – підкреслив В’ячеслав Негода.

Джерело: Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

опитування бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Чи проводити щорічну оцінку в ОМС

Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації.
11068

Особливості складання розрахунків до проєктів місцевих бюджетів на 2025 рік

Проєкт місцевого бюджету на 2025 рік має ґрунтуватись на розрахунках місцевих фінансових органів, бюджетних запитах головних розпорядників коштів місцевого бюджету та показниках, що стосуються місцевих бюджетів та які будуть закладені у проєкт Держбюджету на 2025 рік. Їх містять особливості складання розрахунків місцевих бюджетів, які Мінфін доводить до місцевих фінансових органів згідно зі статтею 75 Бюджетного Кодексу.
109

Доплати бюджетникам – 2024

Посадові оклади в бюджетних установах нині не великі. Однак збільшують заробіток працівників інші виплати, як-то доплати, надбавки, премії. У цьому огляді – про стимулюючі доплати і надбавки в бюджетних установах 2024.
40266

Військовий збір 2024 – зміни з 01 жовтня

Мета військового збору випливає з самої назви – збільшити фінансування видатків на оборону України, у т.ч. фінансування ЗСУ. Військовий збір існує з 2014 року, але з 01 жовтня 2024 року відбудеться його збільшення. Про ставки військового збору, об’єкт оподаткування, правила сплати та декларування у бюджетників – у цьому огляді.
19745

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді