Центральна влада обіцяє допомогти місцевому самоврядуванню пройти опалювальний сезон

Україна цьогоріч спокійно входить в опалювальний сезон, керуючись Меморандумом про непідвищення рівня тарифів, який ініціював Президент Володимир Зеленський. Про це заявив заступник керівника Офісу Глави держави Кирило Тимошенко під час робочої поїздки на Полтавщину.

 Центральна влада обіцяє допомогти місцевому самоврядуванню пройти опалювальний сезон

«Декілька тижнів тому був підписаний Меморандум між Кабінетом Міністрів, Офісом Президента, місцевою владою і «Нафтогазом України» щодо непідвищення тарифів у всіх регіонах України на опалення саме порівняно з минулим роком. Знаю, що вчора відбулася сесія Полтавської обласної ради, на якій ухвалено рішення, що цього сезону діятимуть такі ж тарифи на тепло й гарячу воду для населення, що й рік тому. Тобто для людей не підвищиться вартість опалення», – сказав Кирило Тимошенко під час спілкування з представниками ЗМІ в Полтаві.

Заступник керівника Офісу Президента наголосив, що задля збереження стабільних тарифів держава надала спеціальну ціну на газ для потреб населення та соціальної сфери.

«Нагадаю, що для населення це 7,42 гривні за кубічний метр, а для соціальної сфери – близько 16 гривень за кубічний метр. Саме завдяки цьому ми зможемо спокійно пройти цей опалювальний сезон, незважаючи на ціну на газ на світових ринках», – сказав Кирило Тимошенко.

За його словами, дуже важливо, що місцеве самоврядування разом з центральною владою, дбають про населення, щоб українці не відчули значного підвищення тарифів.

«Газу цілком достатньо – жодних проблем не буде. Зараз іде підписання контрактів з кожним підприємством, що безпосередньо отримує газ. Думаю, що за найближчий тиждень ми це доробимо, і не буде жодних питань», – запевнив заступник керівника Офісу Глави держави.

Джерело: Офіс Президента України

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

опитування бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Військовий збір 2024 – зміни з 01 жовтня

Мета військового збору випливає з самої назви – збільшити фінансування видатків на оборону України, у т.ч. фінансування ЗСУ. Військовий збір існує з 2014 року, але з 01 жовтня 2024 року відбудеться його збільшення. Про ставки військового збору, об’єкт оподаткування, правила сплати та декларування у бюджетників – у цьому огляді.
22186

Чи проводити щорічну оцінку в ОМС

Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації.
11080

Особливості складання розрахунків до проєктів місцевих бюджетів на 2025 рік

Проєкт місцевого бюджету на 2025 рік має ґрунтуватись на розрахунках місцевих фінансових органів, бюджетних запитах головних розпорядників коштів місцевого бюджету та показниках, що стосуються місцевих бюджетів та які будуть закладені у проєкт Держбюджету на 2025 рік. Їх містять особливості складання розрахунків місцевих бюджетів, які Мінфін доводить до місцевих фінансових органів згідно зі статтею 75 Бюджетного Кодексу.
121

Доплати бюджетникам – 2024

Посадові оклади в бюджетних установах нині не великі. Однак збільшують заробіток працівників інші виплати, як-то доплати, надбавки, премії. У цьому огляді – про стимулюючі доплати і надбавки в бюджетних установах 2024.
40292

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді