Профспілки виступили проти можливого об’єднання ПФУ та Фонду соцстраху

2 листопада 2021 року Головою Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні Григорієм Осовим направлено головам депутатських фракцій і груп у Верховній Раді України звернення із закликом до народних депутатів України не підтримувати при голосуванні проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (нова редакція) та інших законодавчих актів України», реєстр. № 3663 від 15.06.2020, розгляд якого у першому читанні заплановано на пленарному засіданні парламенту 6 листопада 2021 року.

Профспілки виступили проти можливого об’єднання ПФУ та Фонду соцстраху

Визначений законопроект, за висновками СПО об'єднань профспілок, спрямований на руйнування існуючої системи соціального страхування, порушення принципів соціального діалогу, визначених законодавством України і міжнародними нормами, та в подальшому може призвести до зниження розмірів матеріального забезпечення і зменшення обсягу соціальних послуг для застрахованих осіб.

Джерело: Федерація профспілок України

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

опитування бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Військовий збір 2024 – зміни з 01 жовтня

Мета військового збору випливає з самої назви – збільшити фінансування видатків на оборону України, у т.ч. фінансування ЗСУ. Військовий збір існує з 2014 року, але з 01 жовтня 2024 року відбудеться його збільшення. Про ставки військового збору, об’єкт оподаткування, правила сплати та декларування у бюджетників – у цьому огляді.
24758

Чи проводити щорічну оцінку в ОМС

Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації.
11085

Особливості складання розрахунків до проєктів місцевих бюджетів на 2025 рік

Проєкт місцевого бюджету на 2025 рік має ґрунтуватись на розрахунках місцевих фінансових органів, бюджетних запитах головних розпорядників коштів місцевого бюджету та показниках, що стосуються місцевих бюджетів та які будуть закладені у проєкт Держбюджету на 2025 рік. Їх містять особливості складання розрахунків місцевих бюджетів, які Мінфін доводить до місцевих фінансових органів згідно зі статтею 75 Бюджетного Кодексу.
141

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді