Які існують підстави для внесення змін до облікових даних платника податків?

У разі виникнення змін у даних або внесення змін до документів, що подаються для взяття на облік, платник податків зобов’язаний протягом 10 календарних днів з дня внесення змін до зазначених документів подати до контролюючого органу уточнені документи в такому самому порядку, як і при взятті на облік.

Які існують підстави для внесення змін до облікових даних платника податків?

ДСТУ 4163:2020 СКАЧАТИ


Підстави для внесення змін до облікових даних платників податків можуть бути такими:

  • інформація органів державної реєстрації;
  • документально підтверджена інформація, що надається платниками податків.

Додаткові реєстраційні заяви за формами №1-ОПП (для юридичних осіб та відокремлених підрозділів), №5-ОПП (для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність) подаються з позначкою «Зміни» або заява нерезидента (для іноземної юридичної компанії, організації або її відокремленого підрозділу) за формою №1-ОПН – з позначкою «Перереєстрація/зміни».

При перейменуванні назви міста, вулиці тощо, платники податків відомості про яких:

  • включаються до ЄДР, повідомляють про зміну зазначених даних до ЄДР та не подають заяви за ф. №1-ОПП та ф. №5-ОПП до контролюючих органів за місцезнаходженням/місцем проживання;
  • не включаються до ЄДР, повинні подати заяву за ф. №1-ОПП або за ф. №5-ОПП з інформацією про такі зміни до контролюючого органу за місцезнаходженням/місцем проживання.

Джерело: ДПС у Львівській області

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152979

Додаток 4ДФ до податкового розрахунку: заповнення та приклади

Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
34568

Розрахунок Уточнюючий – виправляємо помилки в Об’єднаному звіті

Податковий розрахунок чималий за розміром та кількістю інформації, яку туди потрібно туди записати. Тож помилки у звіті – не рідкість. Експерт розкаже, як виправити помилки через уточнюючий звіт, і покаже на прикладах як це зробити
413346

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді