Механізм перерахування міжбюджетних трансфертів спрощено

Мінфін наказом «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України» від 20.09.2018 № 768 вніс зміни до наказу Мінфіну «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами» від 24.12.2012 № 1407. Завдяки цим змінам Мінфін спростив механізм перерахування міжбюджетних трансфертів.

Відтак, до початку нового бюджетного року головні розпорядники, яким закон про Державний бюджет України встановив бюджетні призначення міжбюджетних трансфертів, мають:

  • надати до Казначейства нову мережу, що стосується міжбюджетних трансфертів, яка складатиметься лише з головного розпорядника бюджетних коштів;
  • до 01.01.2019 відкрити в Казначействі рахунок за балансовим рахунком 3525 «Рахунки для обліку операцій по загальнодержавних видатках за коштами загального фонду державного бюджету» для перерахування міжбюджетних трансфертів.

Джерело: офіційний сайт Державної казначейської служби України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Коди економічної класифікації видатків бюджету 2025: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
405841

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
180293

Заява про відкриття та закриття рахунків

Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
49818

Платні послуги бюджетних установ

Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.
22668

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді