ФСС скасував Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП

Звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, за формою Ф4-ФСС з ТВП з 2019 року скасований.

Відповідне рішення правління ФСС затвердило на засіданні 12.12.2018. Мета — скоротити та уніфікувати звітність страхувальників за коштами ФСС та підвищити прозорість системи соціального страхування.

Щоквартальний звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП страхувальники (роботодавці) мають одноразово подати за підсумками 2018 року до 21.01.2019. За І квартал 2019 року здавати цей звіт уже не потрібно.

Утім, ФСС продовжуватиме слідкувати за обігом страхових коштів. Адже з 1 жовтня страхувальники подають нові звіти:

Обидва документи можна подати в електронному вигляді.

Скачати заяву-розрахунок лікарняних

Постанова правління ФСС з тимчасової втрати працездатності «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2011 № 4, яка регламентує подання звітності за формою Ф4-ФСС з ТВП, втратить чинність у 2019 році.

Джерело: За інформацією Фонду соціального страхування України

вебінар індексація зарплати

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами – як заповнити

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок.
35573

Звіт з праці 1-ПВ: бланки та інструкція

Звіт з праці (форма 1-ПВ) : ➤ хто подає ➤ строки подання звіту ➤ звіт за місяць ➤ звіт з праці за квартал ➤ як заповнити звіт ➤ скачати бланки.
82654

Авансовий звіт на відрядження: проведення

Які проведення використовувати, коли працівники подають авансові звіти на відрядження – продемонструємо на шести прикладах. А також розглянемо, як відобразити в бухгалтерському обліку ці операції за різних ситуацій.
67739

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
3693

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді