Чи надавати додаткову відпустку одинокій матері, яка вийшла заміж

505

Запитання

Працівниця установи раніше щороку брала додаткову соціальну відпустку як одинока матір. Чи надавати працівниці таку відпустку у 2018 році, якщо у березні 2018 року вона вийшла заміж?

Відповідь

Жінка, яка вийшла заміж, втрачає статус одинокої матері, а разом з ним і право на додаткову соціальну відпустку, лише тоді, коли її чоловік усиновлює її дитину.

Тож аби з’ясувати, чи можна відправити працівницю в додаткову соціальну відпустку, попросіть її надати оригінал свідоцтва про народження дитини. Якщо чоловік всиновив дитину, працівниці видадуть нове свідоцтво, де новий чоловік буде вказаний як батько дитини.

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок компенсації за невикористану відпустку

✔️Коли виплачується компенсація за невикористану відпустку? ✔️Чи компенсувати невикористані відпустки під час воєнного стану? ✔️Як обчислити компенсацію за невикористану відпустку та провести розрахунок відпускних при звільненні? ✔️Як у 2024 році порахувати компенсацію відпустки, право на яку здобуто у 2023 році та раніше?
321988

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
79876

Розрахунок відпускних на прикладах 2024

Тримайте алгоритм нарахування відпускних для виплати працівникові. Розглянемо, що потрібно врахувати бухгалтеру, аби провести розрахунок відпускних у 2024 році з урахуванням останніх змін у правилах розрахунку середньої зарплати та обставин воєнного стану.
46447