Право на щорічну відпустку у разі переведення на інше місце роботи

425

Запитання

Чи зберігається за працівником право на щорічну відпустку у разі переведення на іншу роботу?

Відповідь

Якщо працівник, який перевівся на нове місце роботи, не використав на попередньому місці роботи (повністю або частково) щорічну відпустку й не отримав за неї компенсації, він має право піти у таку відпустку на новому місці роботи без відпрацювання шести місяців (ст. 81 Кодексу законів про працю України).

Крім того, такому працівникові до стажу роботи, що дає право на щорічні основну та додаткові відпустки, зараховується час, за який він не використав такі відпустки на попередньому місці роботи.

Джерело: сайт управління Держпраці у Хмельницькій області

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок компенсації за невикористану відпустку

✔️Коли виплачується компенсація за невикористану відпустку? ✔️Чи компенсувати невикористані відпустки під час воєнного стану? ✔️Як обчислити компенсацію за невикористану відпустку та провести розрахунок відпускних при звільненні? ✔️Як у 2024 році порахувати компенсацію відпустки, право на яку здобуто у 2023 році та раніше?
324389

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
80536

Розрахунок відпускних на прикладах 2024

Тримайте алгоритм нарахування відпускних для виплати працівникові. Розглянемо, що потрібно врахувати бухгалтеру, аби провести розрахунок відпускних у 2024 році з урахуванням останніх змін у правилах розрахунку середньої зарплати та обставин воєнного стану.
49848