Як бути, якщо атестацію пройшли не всі працівники установи

1024

Запитання

Періодично раз на три роки в установі проводиться атестація працівників. Однак минулого року її пройшли не всі працівники. Чи потрібно цьогоріч окремо атестувати тих працівників, які не встигли пройти минулорічну планову?

Відповідь

Атестація працівників проводиться не частіше, ніж раз на три роки. Тому установа, у якій планова атестація була проведена 2016-го, наступну має провести у 2019-му.

І навпаки, якщо провести для окремих працівників атестацію у цьому році, під час наступного планового заходу їх не можна буде проатестувати. Бо 3-річний інтервал ще не спливе. Та й у такому разі з часом установа може просто лік втратити працівників з індивідуальним трирічним періодом. Атестаційна комісія муситиме працювати щороку по кілька разів.

Тож доцільно визначити у колективному договорі категорії тих, хто підлягають атестації, та її періодичність, дотримуючись статті 11 Закону «Про професійний розвиток працівників» від 12.01.2012 № 4312-VI. І надалі чітко дотримуватися його умов.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Що робити, коли ревізори вважають незаконною передплату бухгалтерського видання

Отримайте поради від колишнього ревізора: ☑️ Як проаналізувати претензії? ☑️ Які аргументи підготувати? ☑️ Як надати письмове пояснення? 📝 Скачайте зразок пояснення ревізорам.
4780

Анкета про виконання головним бухгалтером бюджетником своїх повноважень – зразок заповнення

⚡️Триває оцінювання діяльності головних бухгалтерів. Публікуємо зразок анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень. Перевірте, чи коректно заповнили анкету у 2024 році, адже ще є час на виправлення.
84529