Як бути, якщо атестацію пройшли не всі працівники установи

2091

Запитання

Періодично раз на три роки в установі проводиться атестація працівників. Однак минулого року її пройшли не всі працівники. Чи потрібно цьогоріч окремо атестувати тих працівників, які не встигли пройти минулорічну планову?

Відповідь

Атестація працівників проводиться не частіше, ніж раз на три роки. Тому установа, у якій планова атестація була проведена 2016-го, наступну має провести у 2019-му.

І навпаки, якщо провести для окремих працівників атестацію у цьому році, під час наступного планового заходу їх не можна буде проатестувати. Бо 3-річний інтервал ще не спливе. Та й у такому разі з часом установа може просто лік втратити працівників з індивідуальним трирічним періодом. Атестаційна комісія муситиме працювати щороку по кілька разів.

Тож доцільно визначити у колективному договорі категорії тих, хто підлягають атестації, та її періодичність, дотримуючись статті 11 Закону «Про професійний розвиток працівників» від 12.01.2012 № 4312-VI. І надалі чітко дотримуватися його умов.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Зустрічна звірка під час ревізії: обов’язки бухгалтера, ризики та захист прав

До вашої установи прийшли з ревізією і проводять зустрічну звірку? Пояснюємо, кого і як перевіряють, які документи готувати, як діяти бухгалтеру та керівнику, і як захистити свої права.
6030

Акт ревізії 2025: що робити з висновками ревізорів

Що таке акт ревізії, як його читати та на що звертати увагу, які документи надати ревізорам? Як правильно написати пояснення та як діяти, коли не згодні з висновками ревізорів — далі у статті
33458

Товарно-транспортна накладна: бланк та зразок заповнення 2025

Товарно-транспортна накладна – це належне оформлення процесу транспортування ТМЦ в усіх його учасників. Вона необхідна і для бухобліку, і для контролю перевезення. У статті знайдете актуальний бланк ТТН 2025, зразок заповнення та поради щодо виправлення помилок у документі.
192281

Як розпорядник бюджетних коштів відповідає за помилки одержувача

Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
23679