Чи настає відповідальність за невчасне подання звітності через АС «Є-Звітність»

2041

Запитання

Чи настає відповідальність за невчасне подання звітності через АС «Є-Звітність»?

Відповідь

Через значне навантаження на програмно-технічний комплекс АС «Є-Звітність», Казначейство додатково масштабує його серверні потужності.

Оскільки вхід до системи АС Є-Звітність і робота у самій системі під час пікових навантажень, зокрема 2-5 липня 2018 року, була нестабільною, Казначейство рекомендує територіальним органам не застосовувати заходи впливу за порушення термінів подачі звітності не з вини клієнтів.

За інформацією Державної казначейської служби України

Детально про те, як подавати звіти через автоматизовану систему, дізнавайтеся від фахівця із Казначейства:

Як подати піврічні звіти в електронному форматі

Вебінар на тему «Як подавати піврічні звіти в електронному форматі»

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
2981

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100078

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51273

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81607