Відповідь
Через значне навантаження на програмно-технічний комплекс АС «Є-Звітність», Казначейство додатково масштабує його серверні потужності.
Оскільки вхід до системи АС Є-Звітність і робота у самій системі під час пікових навантажень, зокрема 2-5 липня 2018 року, була нестабільною, Казначейство рекомендує територіальним органам не застосовувати заходи впливу за порушення термінів подачі звітності не з вини клієнтів.
За інформацією Державної казначейської служби України
Детально про те, як подавати звіти через автоматизовану систему, дізнавайтеся від фахівця із Казначейства:
Як подати піврічні звіти в електронному форматі

Також про АС «Є-Звітність»:
Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
Підкажемо, як скласти розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води, аби уникнути можливих помилок. Скачайте наш приклад заповнення декларації з рентної плати.
Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.