Чи необхідно платникам плати за землю отримувати новий витяг про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки?

735

Запитання

Чи потрібно платникам плати за землю отримувати новий витяг про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки? А також чи варто уточнювати показники податкових зобов’язань з плати за землю за ІІ півріччя 2018 року?

Відповідь

Плата за землю обчислюється за витягом про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що затверджена Законом України «Про оцінку землі». До плати за землю застосовують кумулятивну величину коефіцієнта індексації, розраховану залежно від дати затвердження оцінки земельної ділянки.


Якщо у Державному земельному кадастрі є ознаки земельної ділянки, що вказані у Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затвердженому наказом Мінагрополітики від 25.12.2016 № 489, платнику плати за землю слід звернутися до органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням такої ділянки щодо землеустрою та оцінки землі, аби внести відповідні відомості до Кадастру.
Читати повністю
ЗІР, категорія 112.05

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152575

Електронна декларація – заповнення

Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
82820

Електронна декларація: форма та терміни подання

Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
106210

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.
9560