Чи необхідно платникам плати за землю отримувати новий витяг про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки?

579

Запитання

Чи потрібно платникам плати за землю отримувати новий витяг про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки? А також чи варто уточнювати показники податкових зобов’язань з плати за землю за ІІ півріччя 2018 року?

Відповідь

Плата за землю обчислюється за витягом про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що затверджена Законом України «Про оцінку землі». До плати за землю застосовують кумулятивну величину коефіцієнта індексації, розраховану залежно від дати затвердження оцінки земельної ділянки.


Якщо у Державному земельному кадастрі є ознаки земельної ділянки, що вказані у Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затвердженому наказом Мінагрополітики від 25.12.2016 № 489, платнику плати за землю слід звернутися до органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням такої ділянки щодо землеустрою та оцінки землі, аби внести відповідні відомості до Кадастру.
Читати повністю
ЗІР, категорія 112.05

тест для бухгалтерів

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
3540

Плата за землю: приклад заповнення декларації

Землекористувачі чи орендарі земельних ділянок мають подавати до ДПС звітність з плати за землю – податкову декларацію. Податкова декларація з плати за землю – покрокова інструкція заповнення й зразок. Також знайдете про застосування звільнення від плати за землю під час війни та його декларування.
47267

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані: хто, коли, як

Держорган НАЗК вимагає електронного декларування статків і подачі повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, аби запобігти корупції. Хто зобов’язаний подавати це повідомлення, за яких умов і коли?
6905