Чи необхідно платникам плати за землю отримувати новий витяг про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки?

553

Запитання

Чи потрібно платникам плати за землю отримувати новий витяг про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки? А також чи варто уточнювати показники податкових зобов’язань з плати за землю за ІІ півріччя 2018 року?

Відповідь

Плата за землю обчислюється за витягом про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що затверджена Законом України «Про оцінку землі». До плати за землю застосовують кумулятивну величину коефіцієнта індексації, розраховану залежно від дати затвердження оцінки земельної ділянки.


Якщо у Державному земельному кадастрі є ознаки земельної ділянки, що вказані у Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затвердженому наказом Мінагрополітики від 25.12.2016 № 489, платнику плати за землю слід звернутися до органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням такої ділянки щодо землеустрою та оцінки землі, аби внести відповідні відомості до Кадастру.
Читати повністю
ЗІР, категорія 112.05

відпустка на дітей заява

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
54299

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
3240

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
101578