Чи може уповноважена особа під час закупівлі використовувати особистий КЕП

661

Запитання

Чи може уповноважена особа використовувати під час спрощеної закупівлі особистий електронний підпис?

Відповідь

Технічні вимоги у тендерній документації: що врахувати

Кваліфікований електронний підпис (КЕП), наданий фізичній особі, відрізняється від КЕП, який отримують особи як представники конкретного державного органу, органу місцевого самоврядування, установи, організації (далі — організації). Тому, аби підписувати документи щодо закупівель, УО має отримати КЕП як представник замовника на підставі відповідних документів.

Як це зробити — встановлює Порядок використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності, затверджений постановою КМУ від 19.09.2018 № 749.

Зважте, що відповідальність за організацію використання, зокрема отримання, кваліфікованих електронних довірчих послуг в організації, несе її керівник.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3532

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34649

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5576

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29022