Як нарахувати заробітну плату, якщо працівник півдня був у відрядженні?

753

Запитання

Як нарахувати заробітну плату, якщо працівник півдня був у відрядженні? Працівник за наказом керівника установи перебував у першій половині дня у відрядженні в іншому населеному пункті. У другій половині дня він заступив у зміну на місці постійної роботи та відпрацював її згідно графіку змінності.

Відповідь

У цій ситуації працівник працівник виконав свої посадові обов’язки понад норму тривалості робочого часу.

Отже, йому потрібно оплатити:

►Якою буде мінімальна заробітна плата 2018 року

Оскільки працівник працював понад норму, заробітну плату йому нараховуйте в подвійному розмірі, як того вимагає стаття 106 КЗпП.

відпустка на дітей заява

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Добові на відрядження 2024: як виплачувати та обліковувати

Відрядження працівників в одних установах є буденністю, а в інших – трапляються нечасто. Здебільшого відрядження відбуваються в межах України, але й можуть бути за кордон. Відрядженим працівникам відшкодовують витрати за час поїздки та виплачують добові на відрядження. Як визначається розмір добових, які саме витрати та в якому розмірі слід відшкодовувати – дізнаєтеся з цього огляду.
50317

Авансовий звіт у 2024 році: бланк та приклад заповнення

Для бухгалтера звична практика – видати працівникам аванс на відрядження, отримати від них авансові звіти, відшкодувати витрати за час поїздки. Та чи певний бухгалтер, що працівник подав авансовий звіт правильно? Надаємо бланк та приклад заповнення.
177569

Оплата відрядження держслужбовця у вихідний день

Держслужбовців направляють у службове відрядження для виконання посадових обов’язків поза межами постійного місця служби. Завдання, які виконує держслужбовець у відрядженні, різні і залежать від держоргану, в якому працює держслужбовець, держоргану, до якого його відряджено, кваліфікації та посадових обов’язків самого держслужбовця. Розглянемо якою буде оплата відрядження держслужбовцям.
2523

Наказ про відрядження – всі зразки

Наказ на відрядження складають на особу, яку направляють для виконання роботи за кордон або в інший населений пункт. Експерт надає готові зразки наказі про відрядження або про його припинення.
138050

Відрядження на службовому автомобілі – наказ

Під час відрядження працівника нерідко постає транспортне питання. Один із варіантів його вирішення – використати службовий автомобіль. Яким має бути наказ про відрядження у такому випадку?
32344