Чи потрібно складати додаток до річного плану закупівель у паперовій формі?

2263

Запитання

Чи потрібно складати додаток до річного плану закупівель у паперовій формі?

Відповідь

Законодавець прямо не вимагає складати паперовий варіант річного плану закупівель. Однак доцільно все ж таки його скласти. Адже річний план потрібно ще затвердити, а потім оприлюднити. Тобто заповнити інформацію на електронному майданчику у відповідних полях форми, затвердженої наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490.

►Що зміниться у закупівлях електроенергії 2018 року

І річний план закупівель, і додаток до річного плану, і зміни до них замовник зобов’язаний оприлюднити на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження.

►Оприлюднення річного плану закупівель в ProZorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3525

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34648

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5570

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29021