За якою ознакою доходу відображається у формі 1ДФ грошова винагород військовослужбовців

897

Запитання

За якою ознакою доходу відображаються у податковому розрахунку за ф. 1ДФ доходи у вигляді сум грошового забезпечення, грошових винагород, інших виплат військовослужбовців, а також виплати щомісячної грошової компенсації сум ПДФО, що утримується з цих виплат?

Відповідь

Доходи у вигляді сум грошового забезпечення, грошових винагород, інших виплат військовослужбовців відображаються в податковому розрахунку за ф. 1ДФ під ознакою доходу «185».

При цьому виплати щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з цих виплат в податковому розрахунку за ф. 1 ДФ не відображаються.

ЗІР, категорія 103.25

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54809

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2548

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81782