Робота прибиральниць під час канікул

528

Запитання

У навчальному закладі працюють прибиральниці. До яких робіт можна їх залучати під час канікул та підготовки школи до нового навчального року? Яка має бути норма тривалості їхнього робочого часу на таких роботах?

Відповідь

Умови та розміри оплати праці працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ визначає Інструкція про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затверджена наказом Міносвіти від 15.04.93 № 102 (далі — Інструкція № 102). Для прибиральниць приміщень, пункт 64 Інструкції 102 не передбачає скороченої тривалості робочого дня. Тобто тривалість робочого дня для прибиральниць становить сім годин за шестиденного робочого тижня або вісім годин за п’ятиденного робочого тижня, що становить 40 годин на тиждень. Скорочувати тривалість робочого часу в канікулярний період законодавство не передбачає.

Права і обов’язки допоміжного персоналу шкіл регулюють правила внутрішнього розпорядку навчального закладу. Тож визначати роботи, на які можна задіяти в канікулярний час прибиральниць приміщень, має безпосередньо адміністрація школи, про що треба видати відповідний наказ.

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Табель обліку робочого часу 2024 – бланк | зразок заповнення

Табель обліку робочого часу – це первинний документ, який містить перелік усіх працівників установи з відмітками про те, як вони відпрацювали робочий час протягом облікового періоду. Без цієї інформації заробітну плату працівникові не нарахуєш. То хто, коли і як складає табель?
151523

Господарський договір бюджетної установи

Господарський договір бюджетної установи – типи, види, істотні умови, порядок укладання та розірвання, перевірки. З якими господарськими договорами зазвичай мають справу бюджетники, чи є в них певні особливості?
14438