За яким КЕКВ оплачувати технічний нагляд на умовах ЦПД

1264

Запитання

За яким КЕКВ установи — замовники капітальних робіт повинні оплачувати технічний нагляд на умовах ЦПД?

Відповідь

Установи, які виступають замовниками капітальних робіт, зобов’язані забезпечити технічний нагляд, метою якого є контроль за:

  • дотриманням проектних рішень, вимог державних стандартів, будівельних норм;
  • якістю та обсягами робіт, виконаних під час будівництва або зміни.

Технічний нагляд здійснюють особи, що мають кваліфікаційний сертифікат. Такий сертифікат видає архітектурно-будівельна атестаційна комісія.

Оплачують технічний нагляд, зокрема:

  • за договором на проведення супровідних робіт, які за державними будівельними нормами є складовою загальної вартості зазначених робіт — за кодом 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» (пп. 6 пп. 3.1.3.2 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом МФУ від 12.03.2012 № 333; далі — Інструкція).
  • за ЦПД (винагороди та інші виплати) — за кодом 2111 «Заробітна плата» (пп. 4 пп. 2.1.1.1 Інструкції).

Коди економічної класифікації видатків бюджету (КЕКВ)

Джерело: Лист ДКСУ від 15.01.2018 № 16-08/52-1023

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Місцеві бюджети 2025: доходи та видатки

Місцеві бюджети — це основа фінансової автономії громад. У 2025 році принципи формування доходів і видатків залишаються стратегічно важливими. У статті пояснюємо, з чого складаються доходи місцевих бюджетів, як відбувається розподіл коштів та на що саме спрямовують видатки
42283

Як розпорядник бюджетних коштів відповідає за помилки одержувача

Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
22545

Витрати на освітню субвенцію у 2025 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
9037

Коди економічної класифікації видатків бюджету 2025: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
424650

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
182621