За яким КЕКВ оплачувати технічний нагляд на умовах ЦПД

771

Запитання

За яким КЕКВ установи — замовники капітальних робіт повинні оплачувати технічний нагляд на умовах ЦПД?

Відповідь

Установи, які виступають замовниками капітальних робіт, зобов’язані забезпечити технічний нагляд, метою якого є контроль за:

  • дотриманням проектних рішень, вимог державних стандартів, будівельних норм;
  • якістю та обсягами робіт, виконаних під час будівництва або зміни.

Технічний нагляд здійснюють особи, що мають кваліфікаційний сертифікат. Такий сертифікат видає архітектурно-будівельна атестаційна комісія.

Оплачують технічний нагляд, зокрема:

  • за договором на проведення супровідних робіт, які за державними будівельними нормами є складовою загальної вартості зазначених робіт — за кодом 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» (пп. 6 пп. 3.1.3.2 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом МФУ від 12.03.2012 № 333; далі — Інструкція).
  • за ЦПД (винагороди та інші виплати) — за кодом 2111 «Заробітна плата» (пп. 4 пп. 2.1.1.1 Інструкції).

Коди економічної класифікації видатків бюджету (КЕКВ)

Джерело: Лист ДКСУ від 15.01.2018 № 16-08/52-1023

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100080

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40514

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68011

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3724