За яким КЕКВ оплачувати технічний нагляд на умовах ЦПД

825

Запитання

За яким КЕКВ установи — замовники капітальних робіт повинні оплачувати технічний нагляд на умовах ЦПД?

Відповідь

Установи, які виступають замовниками капітальних робіт, зобов’язані забезпечити технічний нагляд, метою якого є контроль за:

  • дотриманням проектних рішень, вимог державних стандартів, будівельних норм;
  • якістю та обсягами робіт, виконаних під час будівництва або зміни.

Технічний нагляд здійснюють особи, що мають кваліфікаційний сертифікат. Такий сертифікат видає архітектурно-будівельна атестаційна комісія.

Оплачують технічний нагляд, зокрема:

  • за договором на проведення супровідних робіт, які за державними будівельними нормами є складовою загальної вартості зазначених робіт — за кодом 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» (пп. 6 пп. 3.1.3.2 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом МФУ від 12.03.2012 № 333; далі — Інструкція).
  • за ЦПД (винагороди та інші виплати) — за кодом 2111 «Заробітна плата» (пп. 4 пп. 2.1.1.1 Інструкції).

Коди економічної класифікації видатків бюджету (КЕКВ)

Джерело: Лист ДКСУ від 15.01.2018 № 16-08/52-1023

меми про бухгалтерів

Працюйте, відпочивайте й не забувайте, що поки ціни у відпустці – працюють знижки на передплату е-журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата».

Поспішайте – даруємо 2000 грн на передплату.

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Методика розрахунку орендної плати: визначаємо розмір, індексуємо, розподіляємо

За оренду державного/комунального майна орендарі сплачують орендну плату установі – орендодавцю/балансоутримувачу. Розмір її за перший місяць/добу/годину визначає договір оренди. Та перед укладенням договору орендодавець/балансоутримувач має визначати її розмір. Як визначити/розрахувати орендну плату розглянемо далі.
32371

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
159066

Довідка про зміни до кошторису

Як внести зміни до кошторису бюджетної установи: ➤ у яких ситуаціях вносити ➤ як змінювати кошторис ➤ у які строки ➤ довідка про зміни до кошторису - бланк ➤ зразок заповнення довідки про зміни до кошторису
69207

Платні послуги бюджетних установ

Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.
14360

Касова книга – бланк | зразок

Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом.
35014