Кабмін спростив ще одну процедуру в будівельній галузі

Кабмін спростив ще одну процедуру в будівельній галузі

Уряд прийняв зміни до постанови КМУ від 23.05.2011 № 554 «Деякі питання професійної атестації виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури», що передбачають прискорення процесу видачі кваліфікаційних сертифікатів вищої категорії виконавцям, які мають сертифікати, видані до 1 січня 2016 року, з обов’язковим дотриманням умови щодо підтвердження досвіду виконання відповідних робіт (послуг) після припинення чи скасування воєнного стану в Україні. Постанова КМУ «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 554» від 29.03.2022 № 384 набрала чинності 29 березня 2022 року.

Зважаючи на обставини сьогодення, виконавцям, що мають кваліфікаційні сертифікати, видані до 1 січня 2016 року, збірати і надавати підтвердні документи щодо досвіду виконання відповідних робіт (послуг), проблематично. Тому Мінрегіон ініціював для цих фахівців прискорити процес отримання кваліфікаційних сертифікатів вищої категорії під час дії воєнного стану. Сертифікат буде видано протягом п’яти робочих днів від подачі заяви до саморегулівної організації у сфері архітектурної діяльності.

Разом з цим обов’язкова вимога — дотримуватися умов щодо підтвердження досвіду виконання відповідних робіт (послуг) після припинення чи скасування воєнного стану.

Зазначених фахівців планують залучити до обстеження, проєктування, відновлення об’єктів, що зазнали руйнування/пошкодження, спричиненого військовою агресією російської федерації.

Любі читачі, команда Експертус Головбух продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.

У разі, якщо ви передплатник
наших друкованних видань - усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо якщо ви читач порталу
та
вам потрібна консультація експертачи детальніша інформаційна підтримка,
ви можете передплатити
наші електронні продукти
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» зі знижкою 50%.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9260

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3792

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1872