У кого і як заправлялися замовники — проаналізували в DOZORRO

Аналітики ТI Україна 28 лютого у новому звіті презентували аналіз, як замовники закуповували бензин та дизель у 2018 році.

З-поміж головних тенденцій закупівель на ринку пального — такі:

  • по-перше, постачальники часто зловживають додатковоми угодами — занижують вартість задля перемоги у тендері, а потім поступово піднімають ціну до ринкової. На цьому частіше за всіх «застукали» компанію «Ліван Торг». Вона в одній із закупівель через додаткові угоди збільшила ціну бензину А-92 зі стартових 15 грн до 29 грн за літр. У результаті замовник замість 20 тис. л за новою ціною купив вдвічі менше пального;
  • по-друге, більшість закупівель дизеля (61%) і кожна четверта закупівля бензину пройшли неуспішно — або учасники не приходили на торги, або ж замовник їх дискваліфікував. Тому замовникам доводиться докладати чимало зусиль, щоб заправити свої автівки;
  • по-третє, головними «заправниками» держави є ОККО, WOG та «Лівайн торг». Разом вони отримали 76% усіх коштів на бензин А-95 або 47% усіх договорів.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33245

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4383

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
27060

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3253