Не задекларували доходи працівника: яка відповідальність

Установи мають подавати податкову звітність про суми доходів, нарахованих/сплачених працівникам та суми утриманого з них ПДФО.

Якщо установи не подають податкову звітність, подають її невчасно, не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками, і ці помилки призвели до зменшення/збільшення податкових зобов’язань платника ПДФО, вони зобов’язані сплатити штраф у розмірі:

  • 510 грн — за перше порушення;
  • 1020 грн — за ті самі дії, вчинені повторно (п. 119.2 ПК).

Штрафи органи ДФС не застосовують, якщо недостовірні відомості або помилки у звітності виникли у зв’язку з перерахунком ПСП ( п. 169.4 ПК) та були виправлені самостійно (ст. 50 ПК).

За інформацією ГУ ДФС у Дніпропетровській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
256

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
25423

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1434

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
215655

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
301311