Свіжий номер «Головбух: Бюджет» № 2017/42

Читайте у свіжому номері «Головбух: Бюджет» № 2017/42 багато цікавого і корисного. А саме:

Облік платників ЄСВ: кому на що чекати

У листопаді набере чинності наказ Мінфіну «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 25.09.2017 № 803 (далі — Наказ № 803). Чим цікавий цей документ? Він змінює порядок зняття з обліку платників ЄСВ, встановлює порядок організації їх обліку, а також порядок узяття на облік неплатників ЄСВ. Окрім того, коригує окремі форми, які застосовують у процесі обліку платників ЄСВ. Тож про все — у статті.

Коли піти на пенсію, якщо мінімальний стаж збільшено

Починаючи з 2018 року вийти на пенсію за віком у 60 років особа матиме право, якщо заробила достатньо років страхового стажу. Якщо стажу бракує, людина піде на пенсію пізніше й теж залежно від набутого стажу. Дізнайтеся більше про зміни у призначенні пенсії.

Нестача грошових коштів через розкрадання: відображаємо в обліку

Читайте про те, як визначити розмір збитків від крадіжки грошових коштів та відобразити нестачу грошових коштів та збитки в обліку.

Оплата праці в медицині: надбавки та доплати

Доплати і надбавки — приємність для кожного працівника. А ось для керівника і бухгалтера це чергова турбота. Адже у встановленні таких виплат чимало незрозумілих нюансів. Відповіді на питання про встановлення надбавок і доплат дізнайтеся від досвідченого фахівця

Приклад розрахунку заробітної плати педпрацівників ПТНЗ

Заробітну плату освітянам підвищили ще два місяці тому. І педпрацівникам ПТНЗ — у тому числі. Та розрахунок їх зарплати має свої особливості. Які саме — дізнайтеся від нашого експерта

Працівника поновили на роботі: як оплатити вимушений прогул та надати відпустку

Дізнайтеся, які виплати проводити працівнику в разі поновлення на роботі та чи має право працівник на відпустку за час вимушеного прогулу

Також прочитайте відповіді на запитання

Зобов’язання установ, переміщених із тимчасово окупованої АРК та зони АТО: списувати чи ні

Чи зобов’язаний замовник перевіряти надану учасником інформацію про відсутність правопорушень у сфері публічних закупівель?

Як боротися з недобросовісними учасниками процедури закупівлі, які виставляють нереальні (демпінгові) ціни, а потім відмовляються виконувати умови договору?

Додаткова відпустка за особливий характер праці

Як дізнатися, що перевірятиме інспектор праці під час інспекційного відвідування?

Чи можна доплачувати 50% до заробітної плати працівникам, які повернулися з АТО?

Учитель викладає два навчальні предмети: географію та біологію. Чи потрібно йому проходити курси підвищення кваліфікації за кожним із  навчальних предметів?

Чи можна прийняти на роботу особу без прописки?

Чи можна звільнити за втрату довір’я, якщо працівник не заподіяв підприємству матеріальної шкоди?

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9248

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3786

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
999

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1869