Фізична особа працює неповний робочий день: чи є право на ПСП

Працівник з неповним робочим днем має право на податкову соціальну пільгу (ПСП).

Однак застосовуйте її за умови, що розмір заробітної плати/інших виплат працівника від одного роботодавця не більший ніж розмір місячного прожиткового мінімуму для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн (п. 169.1 ПК).

У 2019 році граничний розмір заробітної плати, що дає право на ПСП, становить 2690,00 грн. Тож якщо сума зарплати працівника з неповним робочим днем за місяць не перевищує зазначеного граничного розміру, застосовуйте ПСП.

За інформацією ГУ ДФС у Рівненській області

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок наказу

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після початку війни об’єктивних підстав для надання матеріальної допомоги, на жаль, побільшало
314169

Ознаки доходу для заповнення форми 4ДФ 2024 року

Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
33976

Податки в ОМС: бухоблік та проведення

Сплата податків не минає нікого. І бюджетники не виключення. Навіть ті, які мають відношення до влади, зокрема й місцевої. Які податки і збори є витратами ОМС, як їх обліковувати, бухгалтерські проведення. Про це та інше – у консультації.
10030

Транспортний податок 2024: ставка, облік, декларація

Транспортний податок у 2024 році: дивиться перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню. Коли, скільки та за які автомобілі потрібно сплачувати транспортний податок 2024 – у статті.
15624

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді