Що змінилося у формах документів у сфері публічних закупівель

Із 3 травня 2019 року замовники мають заповнювати більше інформації у формах документів у сфері публічних закупівель, затверджених наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490 (далі — Наказ № 490). Покажемо у Таблиці, у яких формах яку інформацію тепер треба вписувати.

Форми документів

Нові поля

Оголошення про проведення відкритих торгів, оголошення про проведення конкурентного діалогу, повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури, повідомлення про намір укласти договір

Вид предмета закупівлі;

умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків);

джерело фінансування закупівлі

Звіт про результати проведення процедури закупівлі

Вид предмета закупівлі;

умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Повідомлення про внесення змін до договору

Номер додаткової угоди;

сума договору після внесення змін;

кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін

Звіт про виконання договору про закупівлю

Вид предмета закупівлі*;

умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)*;

джерело фінансування закупівлі

Звіт про укладені договори

Вид предмета закупівлі;

Джерело фінансування закупівлі

Зважте й на зміни у пункті 2 наказу № 490. Тепер він встановлює, що після внесення усієї обов'язкової інформації, передбаченої формою документа, на неї накладають кваліфікований електронний підпис посадової особи.

наказ Мінекономрозвитку від 21.03.2019 № 463 «Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490»

Лілія Лахтіоновадиректорка департаменту регулювання публічних закупівель Мінекономіки
Сфера публічних закупівель на порозі істотних змін. Деякі з них мають гармонізувати національне законодавство з європейським, а решта — вдосконалити закупівельний процес. Які зміни чекають на замовника?

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Оренда комунального та державного майна в Україні

Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
1215

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
4815

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
4258

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
35737

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді