Що змінилося у формах документів у сфері публічних закупівель

Із 3 травня 2019 року замовники мають заповнювати більше інформації у формах документів у сфері публічних закупівель, затверджених наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490 (далі — Наказ № 490). Покажемо у Таблиці, у яких формах яку інформацію тепер треба вписувати.

Форми документів

Нові поля

Оголошення про проведення відкритих торгів, оголошення про проведення конкурентного діалогу, повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури, повідомлення про намір укласти договір

Вид предмета закупівлі;

умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків);

джерело фінансування закупівлі

Звіт про результати проведення процедури закупівлі

Вид предмета закупівлі;

умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Повідомлення про внесення змін до договору

Номер додаткової угоди;

сума договору після внесення змін;

кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін

Звіт про виконання договору про закупівлю

Вид предмета закупівлі*;

умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)*;

джерело фінансування закупівлі

Звіт про укладені договори

Вид предмета закупівлі;

Джерело фінансування закупівлі

Зважте й на зміни у пункті 2 наказу № 490. Тепер він встановлює, що після внесення усієї обов'язкової інформації, передбаченої формою документа, на неї накладають кваліфікований електронний підпис посадової особи.

наказ Мінекономрозвитку від 21.03.2019 № 463 «Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490»

Лілія Лахтіоновадиректорка департаменту регулювання публічних закупівель Мінекономіки
Сфера публічних закупівель на порозі істотних змін. Деякі з них мають гармонізувати національне законодавство з європейським, а решта — вдосконалити закупівельний процес. Які зміни чекають на замовника?

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33190

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4330

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
26961

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3244