Які зміни внесли до Порядку визначення предмета закупівлі

Визначайте предмет закупівлі:

  • послуг з публікації в регіональних чи місцевих друкованих ЗМІ матеріалів про організацію підготовки та проведення виборів — окремо щодо кожних виборів та окремого регіону;
  • товарів і послуг, необхідних для підготовки та проведення позачергових виборів — за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів або надання послуг (зокрема, для кожної виборчої комісії або груп виборчих комісій) окремо для цих виборів;
  • послуг з транспортування окружним виборчим комісіям виборчих бюлетенів — окремо щодо кожних виборів та для кожної окружної виборчої комісії (або груп окружних виборчих комісій).

Це передбачають зміни до Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 17.03.2016 № 454. Вони чинні з 4 червня і мають спростити закупівлі для проведення 21.07.2019 позачергових виборів до ВРУ.

Джерело: наказ Мінекономрозвитку від 24.05.2019 № 898

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
4818

Планування закупівлі електричної енергії в бюджетних установах

Закон про ринок електроенергії закладає правові передумови щодо закупівлі замовниками електричної енергії на конкурентних засадах. Про роботу замовника та планування закупівлі електроенергії – у даному огляді.
39750

Чи можливі централізовані закупівлі за рішенням територіальної громади

Придбання територіальними громадами різноманітних товарів, робіт і послуг потребує дотримання встановлених державою правових та економічних норм. Експерт допоможе в них розібратися.
2464

Бюджетні зобов'язання - порядок їх реєстрації

Замовники-бюджетники мусять зареєструвати бюджетні зобов’язання в органах Казначейства. Бо інакше не зможуть їх оплатити. Подекуди, перш ніж такі зобов’язання зареєструвати чи провести платежі, казначеї висувають свої вимоги.
1191

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді