Працівник перевівся з іншої установи: як розрахувати і виплатити відпускні

Фахівці Держпраці роз’яснили як оплачувати працівнику щорічну відпустку, якщо його перевели з іншої установи.

Якщо працівник розриває трудові відносини з установою, вона виплачує працівнику компенсацію за невикористану:

  • щорічну відпустку;
  • додаткову відпустку — якщо працівник має дітей або повнолітню дитину — особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи (ст. 24 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР, далі – Закон № 504).

Калькулятор днів щорічної відпустки

Якщо працівник переводиться до іншої установи, компенсацію за невикористану відпустку не виплачують, а перераховують її на рахунок установи-нового роботодавця за заявою працівника. В такому разі він має право на щорічну відпустку повної тривалості, навіть якщо не відпрацював на новому місці роботи 6 місяців (п. 8 ч. 7 ст. 10 Закону № 504).

Компенсацію за невикористану відпустку обчислює бухгалтер установи, з якої перевели працівника, а відпускні — бухгалтер установи до якої його перевели. Ці суми установи обчислюють відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженому постановою КМУ від 08.02.1995 № 100, (далі — Порядок № 100).

Установа, до якої перевівся працівник, аби обчислити відпускні, має помножити середньоденну зарплату на кількість днів відпустки, з яких виключити святкові/неробочі дні (п. 7 Порядку № 100).

Середньоденну зарплату працівнику, який відпрацював менше 12 календарних місяців, обчислюють на основі заробітної плати працівника за фактичний час роботи — з першого числа місяця після оформлення до першого числа місяця, в якому надаєте йому відпустку.

Компенсацію за невикористану відпустку, яку перерахувала установа, з якої перевівся працівник, новий роботодавець виплачує працівнику разом з відпускними.

За інформацією Управління Держпраці у Кіровоградській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Оплата праці у святкові та вихідні дні

Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
3237

Новий закон про надання та використання відпусток – які норми скасовані й додані

Законопроєкт №8313 вносить зміни щодо впорядкування надання та використання відпусток. Скасовуються кілька видів відпусток, а також встановлюються правила компенсації за невикористані відпустки під час мобілізації.
5022

Норми робочого часу 2024 для «шестиденки»

Тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.
9877

Розрахунок при звільненні – приклади

Розрахунок при звільненні: ► компенсація відпусток ►вихідна допомога ►оподаткування розрахунку ►аліменти у виплаті розрахункових при звільненні ► приклади на 2023 та 2024 роки
97079