Вихователям дитсадків подовжили тривалість відпустки

UA RU

Уряд подовжив відпуску вихователів дошкільних закладів з 42 к. дн. на рік до 56. Відповідну постанову затвердив КМУ 10.07.2019 в залі Засідань Уряду.

Калькулятор днів щорічної відпустки

На сьогодні тривалість щорічної основної відпустки вихователів дитсадків становить 42 к. дн. Це значно менше, ніж у їх колег, наприклад, вчителів. Хоча робота з маленькими дітьми не легша та передбачає вищу міру відповідальності дорослого за життя і здоров’я дитини. Тож завдяки новій постанові вихователі нарешті також отримають відпустку 56 к. дн.

Постанова набуває чинності з 1 січня 2020 року.

За інформацією Міністерства освіти і науки України

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86359

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
9716

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді