Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв — першочергові

Уряд вніс зміни до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ. Зокрема, розширив перелік видатків, які розпорядники першочергового мають забезпечити бюджетними коштами. До них тепер належать видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

Розпорядники мають затвердити у кошторисах обсяг коштів для розрахунків за електро- і теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ, інші енергоносії, інші комунальні послуги та послуги зв'язку, які споживають бюджетні установи, у повному обсязі в розрахунку на рік з урахуванням коштів загального та спецфонду. До кошторисів додають детальні розрахунки за КЕКВ 2270 «Оплата комунальних послуг та енергоносіїв» на підставі затверджених лімітів.

Тепер можна включати до кошторисів бюджетні асигнування на закупівлі товарів і послуг, які проводить безпосередньо апарат головного розпорядника або уповноважена ним ЦЗО відповідно до законодавства, з метою централізованого забезпечення товарами та послугами установ системи головного розпорядника.

Джерело: постанова «Про внесення змін до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ» від 10.07.2019 № 618

Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв — першочергові
Ярослава Дуброваконсультант з публічних закупівель, Київ
Постачальник хоче підвищити ціну на електроенергію. Як правильно внести зміни до договору, щоб не виникло непорозумінь?

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33230

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4366

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
27020

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3249