Працівники-сумісники: чи мають право на додаткову соціальну відпустку


Якщо працівник виконує, крім своєї основної, іншу регулярно оплачувану роботу на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час у тій же чи у іншій установі, це вважають сумісництвом. Законодавство дозволяє працівникам укладати трудові договори про таку роботу, крім основного трудового договору (ст. 21 КЗпП).

Громадяни України, які перебувають у трудових відносинах з роботодавцями незалежно від форм власності/виду діяльності/галузевої належності, мають право на відпустки (ст. 2 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР, далі Закон про відпустки).

Працівники-сумісники: чи мають право на додаткову соціальну відпусткуЯк розрахувати відпускні

Тому працівник, який уклав трудовий договір про роботу за сумісництвом, перебуває у трудових відносинах з установою, а отже має право на оплачувану щорічну відпустку.

Робота на умовах неповного робочого часу не обмежує обсягу трудових прав працівників (ст. 56 КЗпП). Право на щорічну додаткову оплачувану відпустку тривалістю 10 к. дн. без урахування святкових і неробочих днів має:

  • жінка, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років або дитину з інвалідністю, аб усинолену дитину;
  • мати особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А І групи;
  • одинока мати або батько дитини чи особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А І групи, який виховує їх без матері, у т. ч. у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі;
  • особа, яка взяла під опіку дитину або особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А І групи, чи один із прийомних батьків (ст. 19 Закону про відпустки, ст. 73 КЗпП).

Якщо працівник має декілька підстав, аби отримати таку відпустку, її загальна тривалість не може перевищувати 17 к. дн.

Тож якщо особа працює в установі за сумісництвом і має право на додаткову соціальну відпустку, надавайте її, адже законодавство цього не забороняє.

Джерело: Лист Мінсоцполітики «Про надання роз’яснення» від 26.06.2019 № 751/0/204-19

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Новий закон про надання та використання відпусток – які норми скасовані й додані

Законопроєкт №8313 вносить зміни щодо впорядкування надання та використання відпусток. Скасовуються кілька видів відпусток, а також встановлюються правила компенсації за невикористані відпустки під час мобілізації.
6275

Розрахунок відпускних на прикладах 2024

Тримайте алгоритм нарахування відпускних для виплати працівникові. Розглянемо, що потрібно врахувати бухгалтеру, аби провести розрахунок відпускних у 2024 році з урахуванням останніх змін у правилах розрахунку середньої зарплати та обставин воєнного стану.
2161

Розрахунок компенсації за невикористану відпустку

✔️Коли виплачується компенсація за невикористану відпустку? ✔️Чи компенсувати невикористані відпустки під час воєнного стану? ✔️Як обчислити компенсацію за невикористану відпустку та провести розрахунок відпускних при звільненні.
296917

Виплата декретних у 2023 році

Декретні виплати: ➤ підстава для нарахування ➤ тривалість декрету ➤ розрахунок декретних ➤ обмеження розміру декретних ➤ приклади розрахунку ➤ лікарняні та допомога по вагітності під час війни
376951

Розрахунок відпускних на прикладах 2023

Тримайте алгоритм нарахування відпускних для виплати працівникові. Розглянемо, що потрібно врахувати бухгалтеру, аби провести розрахунок відпускних у 2023 році з урахуванням останніх змін у правилах розрахунку середньої зарплати та обставин воєнного стану.
639156