Як планувати видатки 2020 року на проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту

UA RU

Уряд зобов’язав МОН та інші ЦОВВ, до сфери управління яких належать заклади вищої освіти, передбачати видатки на проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту. Їх виші плануватимуть на 2020 рік в межах загального обсягу видатків на підготовку кадрів.

При цьому, видатки на проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для осіб, що здобувають ступінь магістра за:

  • державним замовленням, — фінансують у межах видатків відповідного бюджету;
  • кошти фізичних та/або юридичних осіб, — включають до вартості здобуття освіти.

Нагадаємо, перелік спеціальностей, за якими проводиться єдиний державний кваліфікаційний іспит для здобуття ступеня магістра, затверджено постановою КМУ від 10.05.2018 № 354. Мова йде про спеціальності, що мають загальнодержавне значення, зокрема «Право», «Міжнародне право», «Кібербезпека», «Атомна енергетика», всі спеціальності галузі знань «Охорона здоров’я» тощо.

Із постанови КМУ «Деякі питання атестації осіб, які здобувають ступінь магістра, у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту» від 17.07.2019 № 684

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100075

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40511

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68010

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3721

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді