Відомості про об’єкти оподаткування подаватимемо по-новому

ДФС підготувала проект наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів». Цей проект передбачає оновлення форм № 1-ОПП, № 1-РПП, № 5-ОПП, № 8-ОПП, № 11-ОПП.

Окрім цього, дещо зміниться порядок, за яким подаватимемо повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП.

Так, якщо відомості про об’єкти оподаткування, які зареєстровані у відповідному держоргані без присвоєння реєстраційного номера (кадастрового номера, реєстраційного номера об’єкта нерухомого майна) включені до форми № 20-ОПП, її подаємо:

  • у паперовому вигляді;
  • з доданням копії документа, що підтверджує реєстрацію об’єкта оподаткування у цьому держоргані.

ДФС у проекті порядку уточнило, що форму № 20-ОПП слід подавати про об’єкти оподаткування, які на балансі у юридичної особи чи відокремленого підрозділу (власні, орендовані, передані в оренду). Також визначені строки для її подання у разі зміни відомостей про об’єкт оподаткування.

Відомості про об’єкти оподаткування і місця їх обліку у контролюючих органах можна переглядати в Електронному кабінеті.

З проектом наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів» можна ознайомитись на сайті ДФС перейшовши до рубрики «Діяльність», підрубрики «Регуляторна політика», відкривши «Проекти регуляторних актів» та обравши «2019 рік».

З проєкту наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів»

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
85

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
24772

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1139

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
212582

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
298328