Зміни в Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Департамент регулювання публічних закупівель Мінекономрозвитку вносить зміни у Порядку розміщення інформації про закупівлі, затвердженому наказом Мінекономрозвитку від 18.03.2016 № 477.

Зокрема, будуть введені нові терміни «автоматизоване робоче місце органів державного фінансового контролю» та «автоматизоване робоче місце централізованої закупівельної організації».

Також зміни передбачають, що:

  • інформація, розміщена шляхом заповнення окремих електронних полів в ЕСЗ, є автентичною;
  • замовник, який не має можливості розмістити інформацію про публічні закупівлі через авторизований електронний майданчик, відключений від ЕСЗ, повинен розмістити необхідну інформацію через інший авторизований електронний майданчик, а якщо такої можливості немає — через веб-портал Уповноваженого органу з питань закупівель.

Внесені зміни — черговий етап розвитку ЕСЗ для переходу від завантаження файлів документів у систему до внесення відповідної інформації в електронні поля у форматі машиночитних даних.

Наказ Мінекономрозвитку «Про внесення змін до Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі» від 08.08.2019 № 1341 вже зареєстрований в Мін’юсті. Чекатимемо на цого офіційну публікацію та набрання чинності.

Джерело: сторінка у Фейсбуці Департаменту регулювання публічних закупівель Мінекономрозвитку

Зміни в Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі
АНДРІЙ БАРИШПОЛЬ,керівник проєкту «Держзакупівлі.Онлайн»
Уряд вніс зміни до порядку функціонування ЕСЗ. Розповімо, що має знати про них замовник, аби раптово не виникло проблем із розміщенням інформації про закупівлі.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як реєструвати договори в органах Казначейства в умовах воєнного стану

Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
7165

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
10394

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
6444

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
38133

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді