МОЗ внесло зміни до реєстру оптово-відпускних цін на лікарські засоби

Теми:

МОЗ оприлюднило на власному сайті:

  • задекларовані зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 28 серпня 2019 року, що вносяться до реєстру оптово-відпускних цін на лікарські засоби (далі — Реєстр);
  • реєстр зі змінами.

Із Реєстру, зокрема, вилучені: цефтолозан, апренітант, ретінол, кислота аскорбінова (вітамін С).

Окрім цього, до Державного реєстру лікарських засобів України внесені зареєстровані лікарські засоби (медичні імунобіологічні препарати) згідно із затвердженим переліком.

Джерело: накази МОЗ «Про декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 28 серпня 2019 року та внесення їх до реєстру та внесення змін до реєстру оптово-відпускних цін на лікарські засоби» від 13.09.2019 № 1937 та «Про державну реєстрацію (перереєстрацію) лікарських засобів (медичних імунобіологічних препаратів) та внесення змін до реєстраційних матеріалів» від 13.09.2019 № 1942

МОЗ внесло зміни до реєстру оптово-відпускних цін на лікарські засоби
ТЕТЯНА КОБА,радник в. о. Міністра охорони здоров’я України
Протягом останнього року зазнали змін нормативно-правові акти, які стосуються закупівель ліків та медичних виробів. Як їх враховувати у своїй роботі замовникам і які дії планує МОЗ — у статті

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9259

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3791

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1872