Чи потрібна присутність замовника на розгляді скарги про порушення законодавства у сфері публічних закупівель

UA RU

Після внесення до реєстру скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, скаргу з супровідними документами та її реєстраційну картку автоматично надсилають:

  • органу оскарження — Антимонопольному комітету України;
  • замовнику.

Постійно діюча адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, що діє у складі трьох державних уповноважених Антимонопольного комітету України, на засіданні розглядає скаргу та приймає рішення на її підставі в межах:

Суб’єкт оскарження та замовник можуть надавати висновки експертів і спеціалістів, які володіють спеціальними знаннями. Такі висновки оприлюднюють в ЕСЗ та долучають до матеріалів справи про розгляд скарги.

Присутність на засіданні представників суб’єкта оскарження та замовника не обов’язкова.

Із листа Мінекономіки «Щодо присутності під час розгляду скарг» від 20.09.2019 № 3305-04/38898-06

Лілія Лахтіоновадиректорка департаменту регулювання публічних закупівель Мінекономіки
Сфера публічних закупівель на порозі істотних змін. Деякі з них мають гармонізувати національне законодавство з європейським, а решта — вдосконалити закупівельний процес. Які зміни чекають на замовника?

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3870

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
35098

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5862

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29390

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді