Адреса роботодавця не зазначена у листку непрацездатності — повертати працівнику чи оплачувати

Фахівці ФСС віднесли до найпоширеніших порушень в оформленні листка непрацездатності часткове заповнення реквізиту «місце роботи: назва підприємства, установи, організації» — не зазначають адресу установи.

На бланку листка непрацездатності запис щодо місця роботи обмежується лише реквізитом «місце роботи: назва підприємства, установи, організації» та не містить окремого реквізиту для зазначення адреси установи, у якій працює працівник. Однак згідно з пунктом 3.1 інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності працівник медзакладу має зазначати не лише назву установи, а й її повну адресу.

Рішення про призначення або відмову в призначенні матеріального забезпечення приймає комісія (уповноважений) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Прийняте рішення передають роботодавцю для проведення виплат, здійснення розрахунків тощо.

Якщо у листку непрацездатності не зазначена адреса установи, його повертайте працівнику на дооформлення.

За інформацією Управління виконавчої дирекції ФСС в Харківській області

Адреса роботодавця не зазначена у листку непрацездатності — повертати працівнику чи оплачувати
Микола ПОСТЕРНАК,експерт Експертус Головбух
Заклад охорони здоров’я неправильно оформив лікарняний, а установа його оплатила. Тепер чекай штрафу від ФСС. А може, ще не пізно виправити ситуацію? На що слід було звернути увагу в лікарняному і що робити з помилковими листками непрацездатності?

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Лікарняні 2024: нарахування та оплата

Лікарняні 2024 ✔ Розрахунок лікарняних ✔ Нарахування лікарняних ✔ Оплата лікарняних в 2024 році в Україні ✔ Приклад розрахунку лікарняних
1679

Розрахунок середньої заробітної плати – експертні приклади на 2023 рік

Розрахунок середньої заробітної плати потрібен для відпускних, відрядження, вихідної та матеріальної допомоги, декретних та лікарняних. Переконатися, що всі розрахунки проведені правильно, допоможуть наші приклади.
195841

Виплата декретних у 2023 році

Декретні виплати: ➤ підстава для нарахування ➤ тривалість декрету ➤ розрахунок декретних ➤ обмеження розміру декретних ➤ приклади розрахунку ➤ лікарняні та допомога по вагітності під час війни
374363

Лікарняні 2023: нарахування та оплата

Лікарняні 2023 ✔ Розрахунок лікарняних ✔ Нарахування лікарняних ✔ Оплата лікарняних в 2023 році в Україні ✔ Приклад розрахунку лікарняних
772623