Який розмір ПСП на двох дітей, одна з яких з інвалідністю

UA RU

На «гарячій лінії» фахівці ГУ ДПС у Дніпропетровській області відповіли, якою за розміром має бути податкова соціальна пільга (ПСП), якщо працівниця має двох дітей до 18 років, одна з яких — дитина з інвалідністю.

Податкова соціальна пільга починає застосовуватися до нарахованих доходів у вигляді заробітної плати з дня отримання роботодавцем:

  • заяви про застосування пільги;
  • документів, що підтверджують таке право, — за Порядком подання документів для застосування податкової соціальної пільги, затвердженим постановою КМУ від 29.12.2010 № 1227.

Для утримання ПДФО, суму зарплати, отримуваної від одного роботодавця, зменшуйте на суму ПСП, що дорівнює:

  • 960,50 грн — на дитину віком до 18 років, яка не має інвалідності;
  • 1440,75 грн — на другу дитину з інвалідністю.

Суму нарахованої зарплати зменшуйте лиш коли її розмір не перевищує 5380 грн (2690 грн × 2 дітей).

За інформацією ГУ ДПС у Дніпропетровській області

 

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54499

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2508

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
74399

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81603

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді