Размер НСЛ на двух детей, один из которых с инвалидностью

RU UA

На «горячей линии» специалисты ГУ ГНС в Днепропетровской области ответили каким по размеру должна быть налоговая социальная льгота (НСЛ), если работница имеет двух детей до 18 лет, один из которых — ребенок с инвалидностью.

Налоговая социальная льгота начинает применяться к начисленным доходам в виде заработной платы со дня получения работодателем:

  • заявления о применении льготы;
  • документов, подтверждающих такое право, — согласно Порядку представления документов для применения налоговой социальной льготы, утвержденным постановлением КМУ от 29.12.2010 № 1227.

Для удержания НДФЛ, сумму зарплаты, получаемой от одного работодателя, уменьшайте на сумму НСЛ, равную:

  • 960,50 грн — на ребенка в возрасте до 18 лет, не имеет инвалидности;
  • 1440,75 грн — на второго ребенка с инвалидностью.

Сумму начисленной зарплаты уменьшайте лишь, когда ее размер не превышает 5380 грн (2690 грн × 2 детей).

По информации ГУ ГНС в Днепропетровской области

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
55716

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2666

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
74815

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
82141

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді