Скасування трудових книжок: як доводитимемо робочий стаж

UA RU

Пенсійний фонд розробив законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі».

Скасування трудових книжок

Документ передбачає, що трудові книжки вестимуть в електронній формі — в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Тобто усі відомості, які вносять наразі до трудових книжок, будуть вносити у реєстр застрахованих осіб.

Паперові трудові книжки вестимуть у випадках, передбачених колективним договором.

Текст цього законопроєкту наразі обговорюють у Спільному представницькому органі репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

Із законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі»

 

 

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86354

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
9690

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді